World of Drugs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

ЕКИП
Muzique Nightclub Adminswom
Muzique Nightclub Modswom
Гласувайте за нас
RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Чет 05 Юли 2012, 16:25
Latest topics
» Коя песен слушате в момента?
Muzique Nightclub Icon_minitimeНед 24 Мар 2013, 19:38 by Francesca Lombardo

» Номинации за песен на месец Март
Muzique Nightclub Icon_minitimeПет 21 Дек 2012, 14:48 by Adison O'konoel

» Номинации за мръсник/ца на месец Март
Muzique Nightclub Icon_minitimeПет 21 Дек 2012, 14:47 by Adison O'konoel

» Номинации за най - секси потребител на месец Март /жени/
Muzique Nightclub Icon_minitimeПет 21 Дек 2012, 14:45 by Adison O'konoel

» Номинации за най - секси потребител на месец Март /мъже/
Muzique Nightclub Icon_minitimeПет 21 Дек 2012, 14:44 by Adison O'konoel

» Опиши настроението с ГИФ
Muzique Nightclub Icon_minitimeСря 19 Дек 2012, 13:36 by Damien O'konoel

» Бисери
Muzique Nightclub Icon_minitimeНед 16 Дек 2012, 10:15 by Damon Brattston

» Some questions about your favorite TV shows :)
Muzique Nightclub Icon_minitimeЧет 13 Дек 2012, 21:53 by Meredith Lombardo

» Muzique Nightclub
Muzique Nightclub Icon_minitimeВто 04 Дек 2012, 22:18 by Sheridan~.


Muzique Nightclub

2 posters

Go down

Muzique Nightclub Empty Muzique Nightclub

Писане by Adison O'konoel Чет 05 Апр 2012, 18:03

Muzique Nightclub Mainroom1_large
Adison O'konoel
Adison O'konoel
Admin/O'konoel
Admin/O'konoel

Брой мнения : 634
Join date : 04.04.2012
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Muzique Nightclub Empty Re: Muzique Nightclub

Писане by Sheridan~. Вто 04 Дек 2012, 22:18

Най-после от доста време насам успях да остана свободна една вечер без да имам какво да правя или да речем без да ми бъде наредено да учистя някой. Не че радвах толкова на това, но поне можех да се разнообразя поне веднъж и навярно за добро. Прибрах се на мястото, където бях отседнала в града и хвърлих мръсните си дрехи за пране, взех си един студен душ и награбих първите мярнали се пред очите ми дрехи. Облякох се и излязох много бързо. Не исках да се моткам сто часа в нас и после бързо да дойде другия ден. Пообиколих насам натам, за да си харесам местене, където да вляза и да се раздам чак до сутринта. Колкото и да се въртях нямах толкова време да се чудя и мая и влязох накрая в един от нощните клубове, който ми беше насреща. Вътре си беше доста пълно с хора, това нямаше съмнение. Прокарах си път през тълпата, за да успея да стигна до бара и да си поръчам нещо за пиене. Тук таме имаше пречка и аз със сила изблъсквах някой доста пияни особи, които не реагираха да се поместят сами, докато минавах покрай тях. В крайна сметка стигнах до бара сравнително бързо и без причнинно. Настаних се удобно на един от столовете и повиках бармана.
- Един скоч с повечко лед. - веднага казах аз и се завъртях на стола.
Хубаво бе, че точно тези столове можехада се въртят, така ми много по лесно да направя един оглед на почти цялото заведение. Не поемах никакви рискове и за това предварително оглеждах мястото, където няколко часа ще изразходвам енергията си и ще се наливам с пиене. Нищо съмнително не се наби в погледа ми и поне за този момент. Питието ми вече бе до мен на бара и ръката ми моментално попадна на стъклената чаша пълна с течността. Вдигнах я и отпих малка глътка. Алкохолът толкова бързо премина през гърлото ми, но и така го изгори набързо, че ми дойде доста добре в този миг. За пореден път се врътнах на стола си, когато този път стана инцидент. Някой така се блъсна в мен, че изтървах чашата си на земята и тя се счупи естествено и всичко отиде по дяволите, все едно пари на вятъра съм дала.
- Мамка му! Толкова ли си некадърен бе. - това бе първоначалната ми реакция след случилото се.
Вдингах погледа си на горе и видях до мен личност, която ми бе чудно какво ли правеше тук точно на това място - Луис Ломбардо. Естествено аз знаех за него доста неща, но той въобще си и нямаше на идея коя съм аз. Но той бе този, който разля алкохола ми, а това адски ме бе издразнило.
- Защо не си гледаш в краката кретен? Сега трябва да платиш чашата, защото я счупи ти. - пронизващият ми поглед се заби право в него, а настроението ми никак не бе добро точно сега.
Sheridan~.
Sheridan~.
Russian Mafia
Russian Mafia

Брой мнения : 5
Join date : 25.10.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите